Kategorie

Newsletter

Zielona kawa - mielona (250 g) Aura Herbals

Zielona kawa pochodząca z Indii. Cechami, które różnią ją od kawy palonej są przede wszystkim barwa, właściwości oraz proces obróbki. Czarna kawa zawdzięcza swój kolor procesowi palenia, po którym zyskuje również wyjątkowy aromat i smak, traci jednak pewną wartościową, z punktu zdrowia, substancję. Zielona kawa, której obróbka kończy się przed paleniem zachowuje owy ważny składnik, którym jest kwas chlorogenowy.

Więcej szczegółów

19,89 zł

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej dawki.

To właśnie kwas chlorogenowy  jest odpowiedzialny za rosnącą popularność zielonej kawy. Jest naturalnym antyoksydantem, występującym w zielonych liściach oraz owocach kawowca. Wzmacnia ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników, bardziej niż zielona herbata. Jego działanie nie ogranicza się tylko do opóźnienia procesów starzenia się komórek. Kwas chlorogenowy posiada właściwości przeciwbakteryjne, zwalczające infekcje, przeciwgrzybicze oraz detoksykujące, intensyfikujące oczyszczanie organizmu z toksyn.

 

Kwas chlorogenowy w połączeniu z kofeiną ogranicza przyswajanie glukozy, co sprzyja odchudzaniu oraz zachowaniu szczupłej sylwetki.

 

Co możesz zyskać, kiedy zastąpisz tradycyjną kawę jej innowacyjną zieloną wersją?

- wsparcie w odchudzaniu: związki zawarte w zielonej kawie przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu,

- oczyszczenie organizmu z toksyn,

- silne działanie przeciwutleniające,

- pomoc w zwalczaniu infekcji,

- nowy delikatniejszy smak.

 

Zielona kawa zwiera taką samą ilość kofeiny, jak kawa palona.

 

Jej oryginalny smak będzie na pewno doznaniem dla osób, którym przeszkadza tradycyjny, lekko gorzki smak kawy.

  • Waga: 250 g (uwaga: waga około 280 g z opakowaniem)
  • Producent / Dystrybutor / Podmiot odpowiedzialny: Aura Herbals (więcej informacji na stronie producenta http://auraglobtrade.pl/)

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Copyright © 2012-2015

Realizacja: impSolutions