Codzienne wybory mają znaczenie!

Może to zabrzmi banalnie, ale nigdy nie wiedzieliśmy więcej o zdrowiu i funkcjonowaniu organizmu człowieka, niż właśnie teraz. Informacje te, na szczęście, nie docierają jedynie do naukowców, ale każdy z nas ma nieograniczony dostęp do rzetelnej wiedzy. Dzięki temu na całym świecie obserwujemy ogromny wzrost świadomości ludzi na temat wpływu żywienia na zachowanie dobrego stanu zdrowia.

Ale czy to nam wystarcza? Czy wiemy jak wybierać? A przede wszystkim: co wybierać? 

Pierwszy problem rozwiązujemy my. Rolą platformy handlowej plantaMED.pl jest sprzedaż wysokiej jakości suplementów diety, jak i pomoc w poruszaniu się w gąszczu ogromnej ilości produktów dostępnych na polskim rynku.

Wygodna i przystępna forma platformy internetowej skutecznie łączy naturalne, zdrowe środowisko z nowoczesnym, cyfrowym społeczeństwem. To właśnie dzięki temu tu i teraz masz dostęp do szerokiego wyboru produktów prozdrowotnych z najodleglejszych zakątków świata (bez wychodzenia z domu), ale również do rzetelnej, aktualnej wiedzy ze świata dietetyki, kulinariów, medycyny i sportu.

Współpracujemy z dziesiątkami producentów i dystrybutorów z całego świata po to, by nasza oferta suplementów, ziół, witamin i minerałów była możliwie szeroka i zróżnicowana. Dbamy o to, by sklep plantaMED.pl był odpowiedzią na współczesne potrzeby, dlatego odpowiednie produkty znajdą u nas osoby starsze, rodzice dbający o poprawny rozwój swoich dzieci, sportowcy, alergicy, będące na diecie wegańskiej, bezglutenowej, borykające się z różnego rodzaju schorzeniami, oraz takie, które po prostu chcą wesprzeć swoje codzienne funkcjonowanie. 

A co wybierać? Przede wszystkim to, co najbliższe człowiekowi - naturę.

Znaczna część naszej oferty to nieprzetworzone suplementy diety pochodzące ze świata roślin, grzybów, organizmów jednokomórkowych, które zawierają cały szereg, często unikalnych, składników aktywnych o działaniu prozdrowotnym. Równie istotna jest jakość. Wybieramy tych producentów suplementów diety, którym nie obce są zasady dobrej praktyki produkcyjnej (GMP - Good Manufacturing Practice), systemy zarządzania jakością ISO, a przede wszystkim takich, którzy posiadają organiczne produkty z certyfikatem rolnictwa ekologicznego.

 

Dbamy o weryfikację naszych preparatów. Gwarantujemy, że wszystkie pochodzą od sprawdzonych dostawców i zostały dopuszczone do obiegu przez polski Sanepid. Dodatkowo, kupując konkretny egzemplarz preparatu wiesz dokładnie, jakim terminem przydatności jest oznaczony. Jesteśmy fair - zawsze sprawdzamy i uczciwie podajemy na karcie produktu ‘czarno na białym’ zestawienie wszystkich istotnych informacji i cech danego preparatu. 

I mamy nadzieję, że to docenicie!

Na koniec wszystkim Wam, drodzy Klienci, chcielibyśmy przypomnieć, że żadna kapsułka ani tabletka, nie zagwarantuje zdrowia. Suplementacja diety to dodatkowa pomoc dla organizmu. Podstawą jest zbilansowana, zróżnicowana dieta, która zapewni dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Życzymy udanych zakupów! 

Obsługa sklepu plantaMED.pl