Dla wygody użytkowników sklep plantaMED.pl oferuje trzy niezależne rodzaje płatności za zamówienia.

Wszystkie cechuje bezpieczeństwo i wygoda - wszystkie umożliwiają skuteczne złożenie zamówienia.

Jeśli koszt wysyłki ma dla Ciebie duże znaczenie, zdecyduj się na opłacenie swojego zamówienia "z góry" już na etapie składania zamówienia. W tej opcji wysyłki są tańsze, bo nie pokrywasz kosztu przekazania opłaty od kuriera doręczającego paczkę do sklepu (obsługa tzw. "pobrania" w całości zasila budżet przewoźnika, nie jest zarobkiem sklepu).

Płacąc od razu przy zamówieniu masz do dyspozycji:

  • - przelew bankowy (dokonujesz wpłaty na rachunek bankowy sklepu - odpowiednie dane pojawią się przy potwierdzeniu zamówienia, a potem dostaniesz je również w wiadomości email; możesz wysłać nam potwierdzenie przelewu jeśli chcesz przyspieszyć wysyłkę lub poczekać na księgowanie kwoty na rachunku bankowym sklepu)
  • - szybkie płatności internetowej (ten system płatności poprowadzi Cię za rękę - sam wskaże odpowiednie kwoty i dane do wpłat a ty musisz jedynie zalogować się do swojego banku lub podać dane karty do opłacenia zamówienia)

Dokładnie tak - system szybkich przelewów pozwoli Ci opłacić zamówienie również karta kredytową dowolnego wystawcy (Visa, MasterCard i inne systemy).

Jeśli preferujesz płatność "za pobraniem", czyli opłacenie zamówienia u kuriera/listonosza, możesz wybrać zamówienie w opcji:

  • - płatność przy odbiorze (ta wysyłka jest droższa od przedpłaconej - przewoźnicy muszą przetransferować pobrane środki za zamówienie do sklepu i doliczają za to dodatkowy koszt; pamiętaj, że musisz przygotować odliczoną kwotę gotówką tak, by wręczyć ją kurierowi przy odbiorze swojej paczki)

Sklep plantaMED.pl jest sklepem internetowym, wiąże się to miedzy innymi z faktem, że nie prowadzimy obrotu gotówkowego.

Oznacza to niestety, że wybierając opcję odbioru osobistego zamówienia musisz zapłacić za nie z góry dowolną z trzech przedstawionych opcji (przelew bankowy, szybki przelew systemem mikropłatności lub szybka płatność realizowana przy pomocy karty płatniczej).

Obsługa sklepu plantaMED.pl