Płyn Power SI+ (500 ml) NaturGreen
 • Płyn Power SI+ (500 ml) NaturGreen
 • Płyn Power SI+ (500 ml) NaturGreen

Krzem - Płyn Power SI+ (500 ml) NaturGreen

„Krzem jest głównym składnikiem w ludzkiej diecie, którego ilość w niej niezwykle zmalała z powodu nowoczesnego przetwarzania i oczyszczania produktów spożywczych, manipulowania wodą i jej oczyszczaniem oraz hodowlą warzyw w środowisku hydroponicznym” (Dr Ravin Jugdaohsingh). 

 • NaturGreen
 • Przydatność do spożycia: 31.05.2021
 • Ilość dostępna w magazynie: 3 szt.
 • Producent: NaturGreen
 • Kod EAN: 5902768676167
 • Podmiot odpowiedzialny: Naturgreen
 • Opakowanie: Plastikowa butelka
 • Pojemność: 500 ml
 • Dorośli dawkowanie: do 30 ml / dzień
 • Dla kobiet w ciąży?: Niewskazany
 • Pochodzenie surowca: Szwajcaria
 • Zobacz więcej

Zniżka 5,00 zł

84,99 zł
89,99 zł
Brutto
Termin przydatności do spożycia: 31.05.2021  Data przydatności do spożycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 3 szt Wysyłamy w 24h
Koszt wysyłki od 6,69 zł Odbiór w Warszawie za darmo!
Dodaj do ulubionych I zachowaj na później Usuń z ulubionych

Opis:

W litrze preparatu Power SI+ znajduje się ok. 1500 mg krzemionki organicznej. Jest to jedyny preparat w Polsce, który ma tak wysokie stężenie krzemu.

Poziom pierwiastka młodości można podnieść stosując dietę bogatą w produkty takie jak: owies, jęczmień, żyto, skrzyp polny czy rośliny strączkowe. Można, ale tylko w teorii. Krzem jest bowiem tym składnikiem w ludzkiej diecie, którego ilość drastycznie zmalała z powodu nowoczesnego przetwarzania i oczyszczania produktów spożywczych, a także uprawiania warzyw w środowisku hydroponicznym. W dodatku wchłanianiu do organizmu tej postaci krzemu ulega zaledwie 3%.
Naturalną postacią ciekłą krzemu jest kwas ortokrzemowy Si(OH)4 lub H4SiO4. Występuje on u roślin, u których zachodzą procesy chemiczne prowadzące do powstawania krzemianów organicznych.

Formę chemiczną Power SI+ stanowi kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną, uznany przez Ministra Zdrowia i Unię Europejską jako jedyny składnik dopuszczalny do produkcji suplementu dostarczającego pierwiastek SI do organizmu.
Krzem to makroelement, którego stężenie w organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem. Power SI+ może być stosowany jako uzupełnienie diety w ten niezbędny składnik. Suplement o działaniu odżywczym lub fizjologicznym.


Składniki:
kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną
składniki pomocnicze: woda, kwas cytrynowy, srobinian potasu - konserwant
 

 

 

 
 

Zalecana porcja do spożycia:

15-30 ml (1-2 łyżki dziennie).


Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej do spożycia.


*% realizacji dziennego zalecanego spożycia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie:


Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Po otwarciu należy zużyć w ciągu 30 dni.

Składniki:

Kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną
składniki pomocnicze: woda, kwas cytrynowy, srobinian potasu - konserwant

Dodaj swoją opinię

Krzem - Płyn Power SI+ (500 ml) NaturGreen

Właściwości produktu:

 • 500 ml
 • Niewskazany

Wiele wysiłku i starań kosztowało nas przygotowanie informacji dotyczących tego produktu tak, by wyczerpywały zagadnienie i były poprawne. Niemniej jednak, nie możemy zagwarantować, że opracowane dane nie zawierają błędów i pomyłek, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt - postaramy się uzupełnić dane i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt musi być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości - skonsultuj się z lekarzem!

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści serwisu (opisy, zdjęcia, grafiki, tabele, materiały graficzne i inne dane) jest zabronione. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)