Książka - "Odpowiedź natury na raka i inne przewlekłe choroby" (226 str.) dr Ajay Goel
 • Książka - "Odpowiedź natury na raka i inne przewlekłe choroby" (226 str.) dr Ajay Goel
 • Książka - "Odpowiedź natury na raka i inne przewlekłe choroby" (226 str.) dr Ajay Goel

Książka - "Kurkumina. Odpowiedź natury na raka i inne przewlekłe choroby" (226 str.) dr Ajay Goel

Pierwsze na polskim rynku tak obszerne opracowanie na temat prozdrowotnych właściwości kurkuminy!!!

 • Kenay
 • Ilość dostępna w magazynie: 0 szt.
 • Producent: Kenay
 • Kod EAN: 9788364818561
 • Podmiot odpowiedzialny: Kenay
 • Kraj producenta: Polska
 • Miejsce produkcji: Polska
 • Ilość stron: 226
 • Oprawa: Miękka
 • Zobacz więcej
48,10 zł
Brutto
Produkt chwilowo niedostępny
Koszt wysyłki od 11,99 zł Odbiór w Warszawie za darmo!
Dodaj do ulubionych I zachowaj na później Usuń z ulubionych

Autor: dr Ajay Goel

Wydawnictwo Biały Wiatr

Przekład: Monika Kowalska

ISBN: 978-83-64818-56-1

Format: 140 x 210 mm

Pierwsze na polskim rynku tak obszerne opracowanie na temat prozdrowotnych właściwości kurkuminy!!!

Kurkumina, składnik popularnej przyprawy, okazuje się być niezwykle pomocnym sprzymierzeńcem w wielu problemach zdrowotnych i chorobach przewlekłych. Jej lecznicze działanie wykazano w przypadku wszelkiego rodzaju stanów zapalnych, które jak odkrywa medycyna są odpowiedzialne za większość schorzeń, z którymi boryka się współczesny człowiek. Jak dowodzi Autor książki, kurkumina wykazuje pozytywne oddziaływanie w leczeniu praktycznie każdej choroby, dla której była badana, a więc między innymi – nowotworów, cukrzycy, depresji, chorób serca i naczyń, artretyzmu, otyłości, nadwrażliwości jelit, zaparć, chorobie Crohna, biegunek nieznanego pochodzenia, chorób degeneracyjnych mózgu i wielu innych.

Dr Ajay Goel, jest profesorem i szefem Center for Gastrointestinal Research oraz Center for Epigenetics, Cancer Prevention and Cancer Genomics w instytucie badań Baylor Research Institute, Baylor University Medical Center w Dallas w stanie Teksas, USA.

Od ponad 20 lat prowadzi badania nad nowotworami i jest samodzielnym autorem albo współtwórcą ponad 200 artykułów naukowych publikowanych w wiodących międzynarodowych czasopismach naukowych. Aktualnie prowadzi badania dotyczące podstawowych i translacyjnych (zw. z genetyką) aspektów zapobiegania nowotworom przewodu pokarmowego poprzez rozmaite podejścia, łącznie z komplementarnym oraz integracyjnym zastosowaniem produktów roślinnych. W swojej pracy szczególnie skupia się nad badaniem dwóch składników roślinnych – kurkuminy oraz boswellii."

Dodaj swoją opinię

Książka - "Kurkumina. Odpowiedź natury na raka i inne przewlekłe choroby" (226 str.) dr Ajay Goel

Właściwości produktu:

 • Polska

Wiele wysiłku i starań kosztowało nas przygotowanie informacji dotyczących tego produktu tak, by wyczerpywały zagadnienie i były poprawne. Niemniej jednak, nie możemy zagwarantować, że opracowane dane nie zawierają błędów i pomyłek, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt - postaramy się uzupełnić dane i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt musi być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości - skonsultuj się z lekarzem!

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści serwisu (opisy, zdjęcia, grafiki, tabele, materiały graficzne i inne dane) jest zabronione. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)