Broszura - Kurkumina - (20 str.) dr Ajay Goel
  • Broszura - Kurkumina - (20 str.) dr Ajay Goel

Broszura - Kurkumina (20 str.) dr Ajay Goel

Wyciąg/broszura na bazie pełnej publikacji "Kurkumina - odpowiedź natury na raka i inne przewlekłe choroby" doktora Ajay Goela

  • KenayAG
  • Ilość dostępna w magazynie: 20 szt.
  • Producent: KenayAG
  • Podmiot odpowiedzialny: Kenay

Zniżka 10%

4,49 zł
4,99 zł
Brutto
Ilość dostępna w magazynie: 20 szt Wysyłamy w 24h
Koszt wysyłki od 6,69 zł Odbiór w Warszawie za darmo!
Dodaj do ulubionych I zachowaj na później Usuń z ulubionych

Uwaga, ten produkt to 20-sto stronnicowa broszura będąca wyciągiem z poniższej publikacji:

"Pierwsze na polskim rynku tak obszerne opracowanie na temat prozdrowotnych właściwości kurkuminy!

Kurkumina, składnik popularnej przyprawy, okazuje się być niezwykle pomocnym sprzymierzeńcem w wielu problemach zdrowotnych i chorobach przewlekłych. Jej lecznicze działanie wykazano w przypadku wszelkiego rodzaju stanów zapalnych, które jak odkrywa medycyna są odpowiedzialne za większość schorzeń, z którymi boryka się współczesny człowiek. Jak dowodzi Autor książki, kurkumina wykazuje pozytywne oddziaływanie w leczeniu praktycznie każdej choroby, dla której była badana, a więc między innymi – nowotworów, cukrzycy, depresji, chorób serca i naczyń, artretyzmu, otyłości, nadwrażliwości jelit, zaparć, chorobie Crohna, biegunek nieznanego pochodzenia, chorób degeneracyjnych mózgu i wielu innych.

Dr Ajay Goel, jest profesorem i szefem Center for Gastrointestinal Research oraz Center for Epi- genetics, Cancer Prevention and Cancer Geno- mics w instytucie badań Baylor Research Institute, Baylor University Medical Center w Dallas w sta- nie Teksas, USA.

Od ponad 20 lat prowadzi badania nad no- wotworami i jest samodzielnym autorem albo współtwórcą ponad 200 artykułów naukowych publikowanych w wiodących międzynarodowych czasopismach naukowych. Aktualnie prowadzi badania dotyczące podstawowych i translacyjnych (zw. z genetyką) aspektów zapobiegania nowotworom przewodu pokarmowego poprzez rozmaite podejścia, łącznie z komplementarnym oraz integracyjnym zastosowaniem produktów roślinnych. W swojej pracy szczególnie skupia się nad badaniem dwóch składników roślinnych – kurkuminy oraz boswellii."

Dodaj swoją opinię

Broszura - Kurkumina (20 str.) dr Ajay Goel