Wyciąg olejowy z zarodników Ganoderma lucidum (Reishi) 500 mg (60 kaps.) Fujian Longhua
 • Wyciąg olejowy z zarodników Ganoderma lucidum (Reishi) 500 mg (60 kaps.) Fujian Longhua

Wyciąg olejowy z zarodników Ganoderma lucidum (Reishi) 500 mg (60 kaps.) Fujian Longhua

Czy wiesz, że... Grzyb Ganoderma lucidum w chińskiej i japońskiej medycynie ludowej stosowany jest od 4 tys. lat? W Ben Cao Gang Mu, najsłynniejszej chińskiej farmakopeii podano: „nieustanne użycie Grzybka Reishi zmniejsza ciężar ciała – zwiększa długość życia”.

 • Fujian Longhua Pharmaceutical Co Ltd.
 • Przydatność do spożycia: 30.11.2019
 • Ilość dostępna w magazynie: 2 szt.
 • Producent: Fujian Longhua Pharmaceutical Co Ltd.
 • Kod EAN: 6903124184523
 • Podmiot odpowiedzialny: Prokorem
 • Opakowanie: Szklany słoiczek
 • Recycling opakowania?: Tak, szkło
 • Ilość w opakowaniu: 60 szt.
 • Dorośli dawkowanie: do 6 sztuk / dzień
 • Subst. aktywnych w 1 szt.: 500 mg
 • Zawiera konserwanty?: Nie
 • Zawiera gluten?: Tak
 • Kraj producenta: Chiny
 • Darmowa wysyłka produktu?: Tak
 • Zobacz więcej

Zniżka 100,00 zł

594,99 zł
694,99 zł
Brutto
Termin przydatności do spożycia: 30.11.2019  Data przydatności do spożycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 2 szt Wysyłamy w 24h
Darmowa wysyłka Odbiór w Warszawie za darmo!
Dodaj do ulubionych I zachowaj na później Usuń z ulubionych

Opis:

Od stycznia 2018 roku produkt występuje w nowym opakowaniu. Nowe opakowanie zawiera identyczne kapsułki 500 mg ale umieszczone w jednej, szklanej butelce mieszczącej 60 kapsułek. Nie uległy zmianie wysoka jakość, producent, brak konserwantów, cena, itd.

Największy wpływ na wysoką jakość gotowego suplementu diety mają: surowiec i cykl produkcyjny. Grzyby przeznaczone do produkcji rosną w czystym, górskim środowisku na zachodzie prowincji Fujian w Chinach. 
Cykl produkcyjny został opracowany zgodnie z zasadami GMP (Dobra Praktyka Produkcji). W trakcie produkcji nie są stosowane żadne środki chemiczne, a wieloletnie doświadczenie zakładu pozwala na stworzenie produktu najwyższej jakości.
Od 2006 roku produkt był dwukrotnie badany przez Laboratorium Izby Celnej i nie stwierdzono obecności niebezpiecznych składników ani substancji niezgodnych ze składem podanym na etykiecie.

HODOWLA
Hodowla grzyba jest niezmiernie ważnym elementem w łańcuchu produkcji ponieważ pozwala wyprodukować surowiec odpowiedniej jakości - posiadający znaczną ilość składników i pozbawiony zanieczyszczeń. Ważne jest również, aby grzyb mógł rosnąć w naturalnym środowisku, z dostępem do światła słonecznego i świeżego powietrza. ""Podstawową zaletą tej metody <uprawy na litym drewnie-przyp.własny> jest otrzymanie owocników, które zawierają więcej biologicznie czynnych polisacharydów niż owocniki uzyskane w uprawie na trocinach"" (źródło:""Lakownica lśniąca Ganoderma lucidum - biologia, uprawa i właściwości lecznicze"" pod redakcją Marka Siwulskiego i Krzysztofa Sobieralskiego).
Niestety wielu producentów wykorzystuje grzyby, które rosną w zamkniętych halach produkcyjnych gdzie warunki wzrostu znacznie odbiegają od naturalnych. Grzyby wykorzystywane do produkcji prezentowanego suplementu diety rosną na farmie „Fujian Tianrong Edible Fungi Base” w czystym, górskim środowisku niedaleko gór Wuyi.
Hodowla zaczyna się od przeszczepienia grzybni Ganoderma lucidum na wysterylizowane wcześniej pnie drzew liściastych. Po okresie inkubacji grzybni pniaki o długości ok. 30 cm są zakopywane w ziemi dzięki czemu grzyb czerpnie wartości z pnia i gleby. W trakcie wzrostu nie są stosowane żadne środki chemiczne ani sztuczne nawozy. W zależności od pogody wzrost trwa nawet kilka miesięcy. Na zdjęciach widać, że Ganoderma lucidum hodowana na farmie wykształca regularną nóżkę i owocnik co świadczy o optymalnej, stabilnej temperaturze i wilgotności powietrza. Taki surowiec jest najwyższej jakości.

ZARODNIKI GANODERMA LUCIDUM
Zarodniki grzyba stanowią jego esencję - tak jak w przypadku nasion roślin. Mają wielkość kilku mikronów (1 mm = 1000 mikronów) i występują na wierzchniej stronie owocnika - dzięki czemu są rozwiewane przez wiatr. Zawartość zarodnika jest chroniona podwójną łupinką, która musi być rozłupana przed umieszczeniem proszku w kapsułce, ponieważ tylko wówczas organizm będzie mógł przyswoić to co najcenniejsze. Zarodnik bez rozłupanej łupinki zostanie wydalony z organizmu. Rozbijanie odbywa się metodą mechaniczną, bez użycia środków chemicznych.
Do wyprodukowania 1 kg wyciągu olejowego potrzeba około 50 kg rozłupanych zarodników, co bardzo podraża koszt produkcji. 

PRODUCENT
Fujian Longhua Pharmaceutical Co. Ltd jest państwowym zakładem farmaceutycznym założonym w 1988 roku w Fuzhou, prowincja Fujian (blisko Tajwanu). Zakład specjalizuje się w produkcji preparatów pochodzenia naturalnego, w oparciu o doświadczenia medycyny chińskiej i bez użycia środków chemicznych. Firma spełnia standardy Dobrych Praktyk Produkcji (GMP), a także wszystkie standardy sanitarne wymagane na miejscu. Każda eksportowana partia towaru przechodzi badania laboratoryjne, które są dołączane do wysyłki i dostarczane do Państwowego Inspektora Sanitarnego w trakcie odprawy granicznej.
Producent ściśle współpracuje z Fuzhou Biomedical Hi-Tech Incubator, największym państwowym instytutem naukowym w prowincji Fujian zajmującym się opracowywaniem i testowaniem nowoczesnych suplementów diety i preparatów pochodzenia naturalnego. Dzięki temu obie organizacje opracowują i testują nowe preparaty a także nadzorują produkcję dotychczasowych.

INNE UWAGI
Przez cały okres stosowanie preparatu zaleca się przyjmowanie witaminy C, która ułatwia wchłanianie polisacharydów, głównego składnika grzyba, a także zwiększonej ilości płynów.

Preparat został zgłoszony do Głównego Inspektora Sanitarnego w Warszawie, a każda jego dostawa jest kontrolowana przez Sanepid we Wrocławiu. Był dwukrotnie przebadany laboratoryjnie przez Laboratorium Izby Celnej we Wrocławiu.

UWAGA: Preparaty sporządzone z Ganoderma lucidum nie posiadają w Polsce statusu lekarstwa i nie mogą być jako takie traktowane. Nie zaleca się ich stosowania zamiast przepisanych leków.

Wyjątkowy produkt, prawdopodobnie jedyny taki na naszym rynku

Składniki:
100% olej uzyskany z zarodników Ganoderma lucidum
60 kapsułek po 500 mg
Otoczka kapsułki - gluten pszeniczny

SPOSÓB UŻYCIA
1-2 kapsułki (500 mg - 1000 mg) 1-3 razy dziennie (500 mg - 3000 mg) popijając ciepłą wodą. Stosowanie zewnętrzne - rozłupać, olej rozsmarować na skórze, na noc.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki:

100% olej uzyskany z zarodników Ganoderma lucidum
Otoczka kapsułki - gluten pszeniczny

Dodaj swoją opinię

Wyciąg olejowy z zarodników Ganoderma lucidum (Reishi) 500 mg (60 kaps.) Fujian Longhua

Właściwości produktu:

 • Szklany słoiczek
 • Tak, szkło
 • 60 szt.
 • Nie
 • Tak
 • Tak

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt musi być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości - skonsultuj się z lekarzem!

Wiele wysiłku i starań kosztowało nas przygotowanie informacji dotyczących tego produktu tak, by wyczerpywały zagadnienie i były poprawne. Niemniej jednak, nie możemy zagwarantować, że opracowane dane nie zawierają błędów i pomyłek, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt - postaramy się uzupełnić dane i rozwiać wszelkie wątpliwości.