Pakiet Dyfuzor - Nawilżacz powietrza H2O - USB biały (2 W) Appio + Olejek Pomarańczowy (Orange) - BIO Pomarańcza (9 ml) Tisserand

Kup w zestawie i skorzystaj ze zniżki! 

W skład pakietu wchodzą:

NAWILŻACZ DYFUZOR DO OLEJKÓW APPIO - KOLOR BIAŁY +  OLEJEK Pomarańczowy (Orange) - BIO Pomarańcza (9 ml) Tisserand

 • Tisserand Aromatherapy
 • Przydatność do spożycia: 12 miesięcy od otwarcia
 • Ilość dostępna w magazynie: 1 szt.
 • Producent: Tisserand Aromatherapy
 • Podmiot odpowiedzialny: bioU
 • Pojemność (w mililitrach): 9 ml
 • Dla dzieci?: Niewskazany
 • Recycling opakowania?: Tak, szkło i karton
 • Jaki certyfikat?: Soil Association
 • Dla wegetarian?: Tak
 • Dla wegan (vegan)?: Tak
 • Może zawierać alergeny?: Tak
 • Miejsce produkcji: Chiny + Wielka Brytania
 • Zobacz więcej
68,98 zł
Brutto
Termin przydatności do spożycia: 12 miesięcy od otwarcia  Data przydatności do spożycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 1 szt Wysyłamy w 24h
Koszt wysyłki od 6,69 zł Odbiór w Warszawie za darmo!
Dodaj do ulubionych I zachowaj na później Usuń z ulubionychKup w zestawie i skorzystaj ze zniżki! 

W skład pakietu wchodzą:

NAWILŻACZ DYFUZOR DO OLEJKÓW APPIO - KOLOR SZARY

+  OLEJEK Pomarańczowy (Orange) - BIO Pomarańcza (9 ml) Tisserand

 • - NAWILŻACZ DYFUZOR DO OLEJKÓW APPIO:

Nawilżacz powietrza H2O za pomocą pary wodnej pomoże oczyścić i odświeżyć powietrze w pomieszczeniu. 

Urządzenie wielofunkcyjne może służyć do nawilżania powietrza, oczyszczania z przykrych zapachów oraz także posłużyć jako lampka nocna, a po dodaniu olejków eterycznych doskonale sprawdzi się także w aromaterapii.- Ultradźwiękowy nawilżacz z kolorowym światłem LED O MOCY 2 W
- Tryby pracy: ciągły, przerywany, nocny (bez podświetlenia LED)
- Czas pracy: 4-6h (w zależności od trybu pracy)
- Pojemność zbiornika: 350ml
- Wydajność: 30- 45 ml/h
- Funkcja AUTO-OFF: automatyczne wyłącznie nawilżacza po skończeniu się wody
- Zasilanie: sieciowe, USB
- Długość przewodu zasilającego:1 m
- Poziom hałasu: 15 dB
- Szerokość produktu: 7.8 cm
- Wysokość produktu: 11.9 cm

 • - OLEJEK Pomarańczowy (Orange) - BIO Pomarańcza (9 ml) Tisserand

Słodki, słoneczny i orzeźwiający olejek eteryczny z pomarańczy, wyciskany ze skórki owocu, podnosi na duchu i uspokaja, delikatnie poprawia nastrój i łagodzi uczucie niepokoju, a jednocześnie może pomóc w detoksykacji organizmu.
Skład: 100% czysty olejek Citrus aurantium dulcis (pomarańczowy)

Sposób użycia:

W parowniku: dodaj 6 do 8 kropli olejku eterycznego do parownika lub palnika. Inhalacje: dodaj 3 do 5 kropli olejku eterycznego do miski z bardzo gorącą wodą, wdychaj opary przez 5 do 10 minut. (Inhalacja tylko dla dzieci powyżej 10 roku życia.) W przypadku masażu: 5 kropli olejku eterycznego rozcieńczyć z 10 ml olejku nośnikowego, takiego jak olejek migdałowy lub jojoba. Kąpiel: dodaj 4 do 6 kropli olejku eterycznego na 20 ml olejku nośnikowego. Wymieszaj w wodzie.

Przeciwwskazania:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować bezpośrednio na skórę. Nie dla dzieci poniżej 5 roku życia. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem olejków eterycznych w czasie ciąży. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego.


Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego.

JEŻELI CHCESZ, ABYŚMY STWORZYLI DLA CIEBIE INNY ZESTAW SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.Zestaw Dyfuzor - Nawilżacz powietrza H2O - USB biały (2 W) Appio + Olejek Pomarańczowy (Orange) - BIO Pomarańcza (9 ml) Tisserand

Dodaj swoją opinię

Pakiet Dyfuzor - Nawilżacz powietrza H2O - USB biały (2 W) Appio + Olejek Pomarańczowy (Orange) - BIO Pomarańcza (9 ml) Tisserand

Właściwości produktu:

 • Niewskazany
 • Tak, szkło i karton
 • Tak
 • Tak

Wiele wysiłku i starań kosztowało nas przygotowanie informacji dotyczących tego produktu tak, by wyczerpywały zagadnienie i były poprawne. Niemniej jednak, nie możemy zagwarantować, że opracowane dane nie zawierają błędów i pomyłek, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt - postaramy się uzupełnić dane i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt musi być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości - skonsultuj się z lekarzem!

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści serwisu (opisy, zdjęcia, grafiki, tabele, materiały graficzne i inne dane) jest zabronione. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)