Witamina B12 Forte w Aerozolu (30 ml) Aura Herbals
 • Witamina B12 Forte w Aerozolu (30 ml) Aura Herbals

Witamina B12 Forte w Aerozolu (30 ml) Aura Herbals

Czy wiesz, że... Witamina B12 jest jedyną witaminą, której synteza zachodzi tylko w komórkach bakteryjnych? Organizm zdrowego człowieka pobiera witaminę B12 wraz z pożywieniem. Witamina B12 nie występuje naturalnie w żadnej roślinie. Witamina B12 jest syntetyzowana przez mikroorganizmy zasiedlające przewód pokarmowy ssaków (głównie przeżuwaczy). Głównymi źródłami witaminy B12 w diecie człowieka są produkty pochodzenia zwierzęcego, warzywa fermentowane i algi.

 • Aura Herbals
 • Przydatność do spożycia: 21.10.2021
 • Ilość dostępna w magazynie: 8 szt.
 • Za 10 ml płacisz tylko: 4,90 zł
 • Cena zakupu: 14,69 zł
 • Producent: Aura Herbals
 • Kod EAN: 5902479610542
 • Podmiot odpowiedzialny: Aura Herbals
 • Pojemność (w mililitrach): 30 ml
 • Dorośli dawkowanie: do 2 aplikacji / dzień
 • Kraj producenta: Polska
 • Zobacz więcej
14,69 zł
Tylko 4,90 zł za 10 ml.
Termin przydatności do spożycia: 21.10.2021  Data przydatności do spożycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 8 szt Wysyłamy w 24h
Koszt wysyłki od 6,69 zł Odbiór w Warszawie za darmo!
Dodaj do ulubionych I zachowaj na później Usuń z ulubionych

Opis:

Witamina B12 odgrywa istotną rolę we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Odpowiada za prawidłowy rozwój komórek nerwowych, uczestniczy w wytwarzaniu czerwonych krwinek, bierze udział w przemianie węglowodanowej, białkowej i tłuszczowej. Przyczynia się do utrzymania dobrego nastroju i równowagi psychicznej.

Suplement diety przeznaczony jest dla osób zdrowych, pragnących uzupełnić swoją dietę o witaminę niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

SKŁADNIKI:

Woda, cyjanokobalamina (witamina B12), ksylitol, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, aromat: mięta ogrodowa.

ZALECANA PORCJA:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia - 2 aplikacje.

2 aplikacje stanowią 100% zalecanego spożycia dziennego (RDA) na witaminę B12.

Dzieci poniżej 10 roku życia: skonsultować z lekarzem.

Dzieci poniżej 1 roku życia: nie podawać.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Sposób użycia:

Przed użyciem mocno wstrząsnąć.

Rozpylacz skierować w kierunku otwartych ust i rozpylić wewnątrz jamy ustnej lub dodać do wody, soku, lub innego płynu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zdrowej i zrównoważonej diety. Należy pamiętać, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych

30 ml - 240 aplikacji (120 porcji).

Dodaj swoją opinię

Witamina B12 Forte w Aerozolu (30 ml) Aura Herbals

Właściwości produktu:

 • 30
 • Polska

Wiele wysiłku i starań kosztowało nas przygotowanie informacji dotyczących tego produktu tak, by wyczerpywały zagadnienie i były poprawne. Niemniej jednak, nie możemy zagwarantować, że opracowane dane nie zawierają błędów i pomyłek, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt - postaramy się uzupełnić dane i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt musi być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości - skonsultuj się z lekarzem!

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści serwisu (opisy, zdjęcia, grafiki, tabele, materiały graficzne i inne dane) jest zabronione. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)